Uitslag KCM 2017 - Nederlandse Landseer ECT Vereniging

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Uitslag KCM 2017

Activiteiten > Clubmatches > Uitslagen > 2017
PlaatsingNaam Eigenaar
Reuen

Puppyklasse

VB1 Beste puppyTicannaf's Oberon OrpheusA.M. Kuipers
VB2Fabian van de Hoge ZevendA.M.B. van Heck-Brouwers
B3Aaron vom BlumbergChristiane Dichtl
B4Buddha von WürttembergMichael Grauer-Brecht
WBPrins Rinus van de RonkenburgAnja van Gorp-Munsters
WBAquilo from the Rising MountainsJ.M. van Wensveen
-Fyre-Hannes van de Hoge ZevendM. Brand
Jeugdklasse

ZG1Lord Loran van HollandseerCharlot de Greef
ZG2Lord Logan van HollandseerMariëlla van Tilborg-Boerboom
GPraganda's Bakari Beau FlinnJ. van Boven
Jonge hondenklasse

U1Mario vom KeltenhügelS. Ries
ABSOn my way to you Du Domaine Bachena'sR. Bruins Slot
Openklasse

U1 Res. CACPamero vom DeistertalHeike Blumberg
ZG2Sabah from the BearlakeYvonne van Diessen-Jacobs
Fokkersklasse

U1Eugenios Eran Eros van YaromirhaE. Groen-Willems
U2Columbus van de Hoge ZevendA.M.B. van Heck-Brouwers
Kampioensklasse

U1Ben vom FrauenwaldChristopher Bofinger
U2Arko van de JacobshutteTon Berkers
ABSLandgold Vilding of TrolleJ.H.M. Koenraat
Veteranenklasse

U1 CAC Beste veteraan BOBNl. Champ. Falco vom SiegblickJ.H.M. Koenraat
Teven

Babyklasse

B1Zara von der SchwanenburgUwe Klinker
Puppyklasse

VB1Friendin van de Hoge ZevendE.J. Hoogland
VB2Abeona from the Rising MountainsC.W.M. Rombouts-Daemen
Jeugdklasse

U1 Beste jeugdhond Marlies Koenraat PrijsLady Lucca van HollandseerJ.H.M. Koenraat & W. Jansen
ZG2Anatarso Royal Formenos GilA. Keizer
Jonge hondenklasse

U1Lady Lorna van HollandseerBernd Achterfeld
U2Estelle vom SteveruferHeike Blumberg
Openklasse

U1 CACBayka van de Hoge ZevendA.M.B. van Heck-Brouwer
U2 Res. CACAlma von WürttembergTon Berkers
U3Annika von WürttembergChristopher Bofinger
U4Abbey van de JacobshutteH.J. Diepenbroek
UDaria vom SteveruferA. Didderiens
UIndy van HollandseerA. Mom
ZGAdelheid von WürttembergInge Hammann
Fokkerklasse

U1Elvi van de Hoge ZevendA.M.B. van Heck-Brouwers
U2Onze Bamse van NoreenAaltje Mulder
U3Ticannaf's Nefetari NerineMarijke Woudstra
Kampioensklasse

U1 Aura vom SternenlichtA. Didderiens
U2Aika Phoenix from Seaside QuayMarieke van Dijk
Fokkersgroep


von Württemberg
Koppelklasse


Alma von Württemberg/Chivas van de JacobshutteTon Berkers
 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu